Kontrast:
Czcionka:

Szkolenia

Po pozytywnym przejściu procedury rekrutacyjnej i podpisaniu umowy udziału w projekcie, a przed rozpoczęciem działalności gospodarczej, każdy z Uczestników odbędzie szkolenie indywidualne, w wymiarze łącznym 8 godzin.

Celem szkolenia jest przygotowanie Uczestnika do wdrożenia w życie swojego pomysłu na biznes, w tym dopracowanie szczegółów biznesplanu i przygotowanie dobrego wniosku o przyznanie dofinansowania. Doświadczony Instruktor biznesowy omówi z Uczestnikiem istotne aspekty zakładania i prowadzenia działalności w określonej branży oraz pomoże mu rozwiać ewentualne problemy koncepcyjne i wątpliwości.

Szkolenie realizowane będzie w czterech sesjach 2-godzinnych, w Biurze Projektu lub najbliższym dla Uczestnika Punkcie Rekrutacyjno-Konsultacyjnym, a całość zakończy się nie później niż w ciągu 4 tygodni. Terminy sesji szkoleniowych będą ustalane indywidualnie z każdym Uczestnikiem, uwzględniając jego potrzeby i możliwości.

Naszą ambicją jest, aby na zakończenie szkolenia każdy z Uczestników wyzbył się wszelkich obaw odnośnie prowadzenia własnej firmy oraz miał dobrze opracowany wniosek dotacyjny z biznesplanem.

Zobacz również

WARMIŃSKO-MAZURSKI ZDZ

Samozatrudnienie super sprawa!
lidzbark warmiński, bartoszyce, kętrzyn
olsztyn miasto i powiat olsztyński
nidzica, szczytno, mrągowo
MENU